Kampanya Bulucu

Axess’ten Okul Harcamalarına Artı 6 Taksit Kampanyası

Okul sezonu açılmak üzere, bu nedenle kredi kartlarının eğitim sektöründe ki kampanyaları da başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile eğitim harcamalarınız +6 taksit ile. Yani okul harcamalarınızı gönül rahatlığı ile yapıp ödemelerinizi 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında eğitim sektörüne kayıtlı olan iş yerlerinden herhangi bir tutar sınırlaması olmadan yapacağınız alışverişlerinize +6 taksit verilecektir. Yapılan yasal düzenlemelerden dolayı yapacağınız alışverişin taksiti 9 ayı geçemez, bu nedenle kampanya ile en fazla 9 taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Axess, Bank’O Card Axess, Free ve Wings kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Kampanya hem bireysel, hem de kurumsal kredi kartlarında geçerli olacaktır. Asıl kartlar da, ek kartlar da bu kampanya kapsamının içerisinde yer alır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmaya ya da katım SMS’i göndermeye gerek yoktur. Axess üye iş yerlerinden eğitim sektörüne kayıtlı olan iş yerlerinden Axess özellikli POS cihazında 2 ya da 3 taksitli alışveriş yapmış olduğunuz zaman cihazda otomatik +6 taksit seçeneği çıkacaktır. Kabul etmeniz durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ağustos ayı içerisinde yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Bu nedenle 1 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yapmalılardır.

Kampanyadan Yararlanmak Ücretli Midir?

Kampanya kapsamında yararlanacağınız taksitlerin hiç birinden vade farkı alınmayacaktır. Ayrıca kampanyaya katılım da tamamen ücretsizdir. Sadece Free kredi kartları bu kampanyadan yararlandığında bir defaya mahsus katım için 2,9 TL olarak ücretlendirilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.