Kampanya Bulucu

Axess’ten Ocak Ayına Özel Ödeme Talimatlarına 100 TL Chip Para

Axess’in her ay düzenli olarak yaptığı otomatik ödeme talimatı kampanyaları Ocak ayı için tekrar başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile ödemesini takip etmek istemediğiniz faturalar ve ödemeler için otomatik ödeme talimatı vererek 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartı için otomatik fatura ödeme talimatı veren müşteriler her 1 yeni talimat için 15 TL Chip Para, toplam 3 yeni talimat için 30 TL Chip Para, 6 yeni talimat için de 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Axess, Free ve Axess exi26 kredi kartlarında geçerlidir. Diğer kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca bireysel olmayan ticari kredi kartları da kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Free kredi kartları için ise kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için talimatları vermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra herhangi bir kanaldan yeni ödeme talimatları vermeniz yeterli olacaktır. Mevcut talimatları iptal edip, yeniden vererek kampanyaya katılamazsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için www.axess.com.tr internet sitesinden kampanyanın ilan edildiği sayfaya girip orada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj atarak kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazıp, bir boşluk bırakıp 4566’ya SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ocak ayına özel olarak başladığı için 1 Ocak ile 31 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kayıt olmalı, daha sonra da talimatları vermelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.