Axess'ten N11.com'a Özel 50 TL | Kampanya Bulucu

Axess’ten N11.com’a Özel 50 TL

Axess müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattı. Axess müşterileri internetden daha kolay bir şekilde alışveriş yapabilmesi adına düzenlenen kampanya kapsamında N11.com’dan alışveriş yapan müşteriler 50 TL Chip Para kazanacak. 500 TL ile 999 TL tutarında alış veriş yapan müşteriler 25 TL Chip Para kazanacak. 100 TL ve daha üzeri alışveriş yapan müşteriler ise tam 50 TL değerinde Chip para kazanacak. Kazandığınız Chip paraları Axess anlaşmalı tüm üye iş yerlerinden Chip Paranın geçerliliği süresince harcamanız mümkün. Kullanım süresi biten Chip Paralar geri alınacaktır. Kampanyaya katılmak için Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4566’ya N11 yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyaya Axess mobil üzerinden katılmanız mümkün. Kampanyaya Axess mobil üzerinden katılmanız için Axess mobil uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Android tabanlı bir cep telefonunu sahip iseniz Google play üzerindeki  arama kutucuğuna Axess Mobil yazıp indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya gerekli giriş işlemlerini gerçekleştirerek kampanyalar kısmından “n11.com’da 50 TL’ye varan chip-para fırsatı!” adlı kampanyanın altındaki “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İos  tabanlı bir cep telefonunu sahip iseniz Apple Store  üzerindeki  arama kutucuğuna Axess Mobil yazıp indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya gerekli giriş işlemlerini gerçekleştirerek kampanyalar kısmından “n11.com’da 50 TL’ye varan chip-para fırsatı!” adlı kampanyanın altındaki “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

1 Aralık 2017 ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında kampanyaya katılarak gerekli işlemleri yapan müşteriler kampanyada belirtilen Chip Parayı kullanmaya hak kazanacaklar.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

  • Kampanya Kapsamında kazanabileceğiniz maksimum tutar 50 TL değerinde Chip para’dır.
  • Akbank kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank telefon bankacılığını arayabilirsiniz.
  • Kampanya katılımı için harcamadan önce “N11” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi veya Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
  • Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 2 Ocak 2018 tarihine kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan chip-para’lar 3 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para’da iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ