Kampanya Bulucu

Axess’ten Morhipo.com’a Özel 50 TL Chip-para!y

Axess’ten muhteşem bir kampanya daha! Eğer Axess karta sahipseniz, birçok farklı alanda düzenlenen muhteşem kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Peki Axess ile Morhipo.com sitesinin ortaklaşa düzenlediği kampanyanın ayrıntıları nelerdir?

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu kampanya 1 Eylül 2017 tarihinde başlamış ve 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, geçerli olan tarihler arasında Morhipo.com isimli internet sitesinden yapacağınız 250 TL’lik alışverişe 50 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Alışverişinizi tek çekim veya taksitli yapabilirsiniz. Yalnızca tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kazandığınız chip-paralar aynı gün içinde kartınıza yansıyacaktır.

Kazandığınız chip-paraları, 15 Ekim 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Kazandığınız chip-paraları tekrar Morhipo.com sitesinde kullanabileceksiniz.

Kullanmadığınız chip-paralar 16 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanyadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir veen fazla 50 TL chip-para kazanabilir.

İptal ettiğiniz alışverişleriniz için yüklenen chip-paralar geri alınacaktır. İade işlemlerinde de aynı prosedür geçerlidir. Eğer chip-paranızı kullandıysanız, chip-para miktarı ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.

Aynı zamanda 1 Ocak 2017 ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olan, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com’da Axess’e özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatı da vardır. Bu iki kampanya birleştirilebilir.

Peşin fiyatına 6 taksit kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

Yasal mevzuata göre, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için;

  • kuyumculukla ilgili harcamalarda 4 ay,
  • elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında 6 ay,
  • havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde 9 ay olarak uygulanır.

Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank’ın kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkı vardır.

Kampanyadan Hangi Kartlar Faydalanabilir?

Eğer Morhipo.com sitesinden alışveriş yapmak istiyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak her Axess kartı sahibi bu kampanyaya katılamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için, Axess, Wings, Free, Neo kartlarına sahip olmanız gerekmektedir. Bank O’Card Axess kartı ve Ticari kartlar bu kampanyaya dahil değildir. Axess Free kartı için chip-para kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL’dir ve işlem ücreti ilk ekstreye yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.