Kampanya Bulucu

Axess’ten Miele Alışverişlerine Yüzde 5 İndirim Ya da 8 Taksit Fırsatı

Kredi kartlarının size birçok alanda alışveriş imkanı sunmasına rağmen, en fazla avantaj, en yüksek tutarlı alışverişlerde sağlanıyor. Şimdi Axess kampanyaları ile tüm Miele mağazalarından ve satış noktalarından indirim ya da taksit avantajı elde edebiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Miele kampanyaları ile Axess kredi kartınızı kullanarak yapacağınız tek çekim alışverişlerde isterseniz %5 indirim, isterseniz de 8 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 4 taksitli alışverişlerinizde çıkan +4 taksit seçeneğini kabul ederseniz, vade farkı olmadan 8 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm Axess ve Axess ailesi kredi kartlarında geçerlidir. Axess, Free, Wings ve Bank’O Card Axess kredi kartlarının tamamında kampanya geçerlidir. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de ek kartlarda geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kampanyaya kayıt işlemi, ya da SMS gönderilmesine gerek yoktur. Direk olarak Axess üyesi Miele satış noktalarından tek çekim olarak herhangi bir alışveriş yaptığınızda, toplam tutar üzerinden %5 indirim manüel olarak yapılacaktır. Eğer alışverişi 4 taksitli olarak yaparsanız Axess özellikli Pos cihazında +4 taksit seçeneği daha çıkacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Bu tarihe kadar Miele mağaza ya da satış noktalarından alışveriş yaparsanız kampanyaya katılabilirsiniz. Bu tarihten sonra yapılacak alışverişlerde kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Yapılan yasal mevzuat gereği hiçbir kategoride ki harcama 9 taksiti geçemez. Bu taksit sayısı kuyum harcamalarında en fazla 4 olarak belirlenmiştir. Akaryakıt, telekomünikasyon, gıda, yemek, GSM gibi harcamalarda hiç taksit yapılamamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.