Kampanya Bulucu

Axess’ten Media Markt’e Özel 100 TL Chip-Para Kampanyası

Yeni yıla girerken hayal ettiğiniz teknoloji ürününü almak istiyorsanız bu kampanya tam size göre olabilir. Şimdi Axess kampanyaları ile Media Markt’den yapacağınız alışverişlerden tam 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Media Markt kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınızı kullanarak 500 TL ile 999,99 TL arasında yapacağınız alışverişlerde 50 TL Chip para, 1.000 TL veya daha üzeri harcamalarda ise 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya tüm ürün ve kategorilerde geçerli olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Axess, Neo, Wings Free ve sanal kartlarda geçerli olacaktır. Business kredi kartları ve Bank’O Card Axess kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece www.mediamarkt.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer mağazalar kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize veya başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında kampanyaya tanımlı kredi kartları ile www.mediamarkt.com.tr adresinden belirtilen tutarlarda alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya internet sitesinden yapılan tüm alışverişlerde geçerlidir. Fakat kuyum harcamalarına giren altın, takı ve mücevher alışverişleri ile kontör ve TL yükleme alışverişleri bu kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya kişi bazlı olduğu için kaç tane kredi kartınızın olduğunun hiçbir önemi yoktur. Ayrıca kampanya yapılacak ilk alışverişte geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.