Kampanya Bulucu

Axess’ten Masterpass™ ile mavi.com ‘da 30TL indirim!

Axess ve mavi ortaklığında yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında mavi.com üzerinden yapacağınızın alışverişlerde 30 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik tarihleri arasında mavi.com mobil web sitesi üzerinden Masterpass™’e kayıtlı Axess Mastercard’ınızla yapacağınız 150TL ve üzeri online alışverişlerinize anında 30TL indirim fırsatınından faydalanabilirsiniz. Kampanyalardan ve kampanya kapsamında kazandığınız Chip Paraları gözlemlemek için Axess mobil’i indirebilirsiniz.  Kampanyaya Axess mobil üzerinden katılmanız gerekiyor. Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Axess’ten Masterpass™ ile mavi.com ‘da 30TL indirim!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 11 Aralık 2017 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler İndirim Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Chip para kampanyası yalnızca e-bebek mağaza satın alımları üzerinde  geçerlidir.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Yani her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir ve kampanya kapsamında maksimum olarak 30 TL indirim  kazanabilir.
  • Kampanya koşullarını sağladığınız taktirde Gün içerisinde kampanya kapsamında kazandığınız indirimler kartınıza yansıyacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen indirimler iade alınacaktır.
  • Kampanyaya kaydolmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.