Kampanya Bulucu

Axess’ten Mart’ta fatura talimatlarına 100 TL chip-para!

Axess’ten müşterilerini sevindirecek bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında Axess kredi kartınız ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura ödeme talimatlarınzdan tamı tamına 100 TL’ye varan Chip Para kazanabilirsiniz. Bunun için Mart ayı içerisinde Akbank üzerinde kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden “FATURAC” yazarak 4566’ya kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. 1. yeni fatura için 15, 3 yeni fatura için 50, 6 ya da daha fazla yen fatura için 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Kampanyaya kapsamında kazandığınız Chip Paraları görmek için Axess mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Axess Mobil uygulamasına sahip değil iseniz, Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Bununla beraber kampanyaya Akbank Direk internet şubesi ve 444 25 25 no’lu müşteri hizmetleri üzerinden de katılabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya yalnızca 1 Mart 2018 günü ile 31 Mart 2018 günleri arasında geçerli olacaktır. Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Bu nedenle kampanyadan her müşteri bir defaya mahsus olarak faydalanabilir.
  • Hesaplarınız üzerinden verilen otomatik ödeme talimatları kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Chip Paralar 2 Nisan 2018 tarihinde otomatik ödeme verilen karta yüklenecektir.
  • Ödül sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatını iptal edip yeniden talimat verdiyseniz veya banka hesabına tanımlı fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartınızdan talimat verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
  • Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.