Kampanya Bulucu

Axess’ten Kuyum Harcamalarına 2 Ay Taksit Erteleme Kampanyası

Başlatılan Yasal düzenlemeler sonucunda yasal mevzuat gereği alışverişlerde taksitlere bir takım sınırlamalar getirildi. Bu nedenle artık kredi kartı kampanyası olsa bile bu mevzuat dışına çıkamıyor. Bu nedenle de kredi kartları farklı avantajlar sunarak daha rahat alışveriş yapmanızı sağlamaya çalışıyor. Yeni başlayan Axess kampanyaları da bunlardan bir tanesi.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında anlaşmalı kuyum markalarından 2 taksitli alışveriş işlemi yapmış olduğunuzda hiçbir vade farkı ödemeden taksitlerinizi 2 aya kadar erteletebilirsiniz. Üstelik bu işlem için ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler faydalanabilir?

Bu kampanyadan bireysel olmak şartı ile Axess, Fish, Wings, Axess Exsi26 kredi kartlarının hem asıl hem de ek kartları yararlanabilir. Ayrıca sanal kredi kartı ile yapılan harcamalarda kampanya kapsamına dahil edilir. Bank’o Card Axess ve Free kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?                       

Kampanya için herhangi bir kayıt yaptırmanıza ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yoktur. Anlaşmalı mağazalardan Axess POS cihazlarından ödeme yaparken bu avantajı kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. görevli kişi ödemenizi istediğiniz gibi ayarlayabilir.

Kampanyadan Faydalanmak Ücretli Midir?

Free kredi kartları dışında ki tüm kredi kartları bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilir. Fakat Free kartlar için bu erteleme işlemi ücrete tabidir. Yapılan işlem başına 2,9 TL ekstrenize yansıyacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya sadece Haziran ayına özel olarak başladığı için 1 Haziran’da başlayarak 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında anlaşmalı kuyum markalarından işlem yaparken kasada ki görevliye bu kampanyadan yararlanmak istediğini söylemelidir. Söylenmemesi durumunda daha sonra bu işlemi yapma şansınız olmayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.