Axess'ten Kliksa'ya Özel 100 TL Chip Para Hediye | Kampanya Bulucu

Axess’ten Kliksa’ya Özel 100 TL Chip Para Hediye

Axess’ten Kliksa’ya Özel 100 TL Chip Para Hediye

Türkiye’nin en büyük kredi kartı türlerinden biri olan Axess ve ailesi kredi kartları kampanyaları ile müşterilerine avantaj sağlamaya devam ediyor. Şimdi Axess kampanyaları ile Kliksa’dan yapacağınız alışverişlerde 100 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınızı kullanarak www.kliksa.com adresinden 500 ile 999 TL arası alışverişlerde 50 TL Chip para, 1.000 TL ve daha üstü alışverişlerde de 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Axess, Business, Wings, Free ve sanal kartlarda geçerlidir. Fakat Bank’O Card Axess ile Neo kartlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanya asıl kartlar için de, ek kartlar için de geçerli olacaktır. Ek karttan yapılan harcamalar asıl karta dahil edilecektir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri içerisinde kredi kartınız ile www.kliksa.com adresinden belirtilen miktarlarda alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne “Kliksa” yazıp 4566’ya kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 4 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı ve sonra alışverişi yapmalıdır.

Kazandığım Chip Paraları Nasıl Alabilirim?

Kampanya kapsamında ki alışverişinizi yapmış olduğunuz an kazandığınız Chip paralar harcama yaptığınız kartın hesabına yüklenir. Yüklenen Chip Paraları 14 Ocak 2016 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kullanılmayan Chip Paralar bu tarihten sonra silinecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ