Axess'ten Kliksa.com'a Özel 125 TL'ye Kadar Chip-Para | Kampanya Bulucu

Axess’ten Kliksa.com’a Özel 125 TL’ye Kadar Chip-Para

Axess’ten Kliksa.com’a Özel 125 TL’ye Kadar Chip-Para

Siz harcama yaptıkça puan kazandıran kredi kartı kampanyaları, her dönemde hemen her sektör için yapılıyor. Şimdi Axess kampanyaları ile Kliksa.com internet sitesinden alışveriş yapmış olduğunuzda 125 TL’ye kadar Chip para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.kliksa.com internet sitesinden Axess kredi kartınız ile 500 TL ile 999,99 TL arasında bir harcama yapmış olduğunuzda 50 TL Chip Para, 1.000 TL ve daha üzeri harcamalarda da 125 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Axess, Wings, Axess Business, Wings Business, Free, Fish, Bank’O Card Axess ve sanal kartlarda geçerlidir. Bu kartlar dışında kalan kredi kartları kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca banka kartları, puan ile yapılan işlemler vs. de bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında belirtilen kartlar ile harcama yapmanız kampanyaya katılmanız açısından yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Cep telefonu hattına TL yüklemeleri, altın, takı ya da diğer mücevher alışverişleri vs. bu kampanya kapsamında değildir. Diğer ürün kategorileri ile yapacağınız alışverişlerde kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazında başlayan bu kampanyadan herkes sadece bir defa yararlanabilir. Doğal olarak da bir kişinin kazanabileceği en yüksek tutar sadece 125 TL olabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ