Kampanya Bulucu

Axess’ten Kırtasiye ve Kitap Harcamalarına Artı 6 Taksit

Yapacağınız okul harcamaları sizi sıkıntıya sokmasın diye bu konuda yapılan kredi kartı kampanyaları sizi rahatlatacaktır. Şimdi böyle bir kampanya da Axess’ten geldi. Daha önce başlamış olan Axess kampanyaları şimdi uzatıldı ve okul için yapacağınız harcamalara ekstra taksit verilmeye devam edecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartı aracılığı ile kitap ve Kırtasiye sektörlerinde ki Axess üyesi iş yerlerinden 2 ya da 3 taksitli alışveriş yapmış olduğunuzda +6 Taksit verilecektir. Yani alışverişleriniz toplamda 9 taksit olabilecektir.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Axess kredi kartlarında geçerli olacaktır. Axess ailesine sahip diğer kredi kartları da kampanyadan faydalanabilir. Axess, Bank’O Card Axess, Free ve Wings kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Kurumsal ve ticari olan Business kredi kartları bu kampanyanın dışındadır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için kampanyaya kayıt işlemi ya da SMS gönderimine gerek yoktur. Bu sektörde yer alan seçilmiş mağazalardan 2 ya da 3 taksitli alışverişi Axess özellikli POS cihazları ile yapmış olduğunuzda seçenek olarak  +6 taksit çıkacaktır. Kabul etmeniz durumunda kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Eylül 2015’tir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar belirlenmiş olan mağazalardan alışverişi yapmış olmalıdırlar. Kampanya tarihinden sonra yapılacak alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Axess üyesi Nezih, Gökkuşağı, NT, İnkılap kitapevi, Office Superstore mağazalarından alışveriş yapılması gereklidir. Kampanya için herhangi bir ücret sınırlaması yoktur. Artıca bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.