Kampanya Bulucu

Axess’ten Kelebek Mobilya’da +6 Taksit Fırsatı!

Bonus ve Kelebek Mobilya ortaklığında müşterilerine özel bir kampanya geldi. Bu kampanyaya katılmak için Axess Mobil üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi boyunca Kelebek Mobiltadan yapacağınız alışverişlerde +6 taksit yada 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme fırsatı sizleri bekliyor.  Kampanyaya Axess Mobil üzerinden ücretsiz bir şekilde katılmak için, daha önceden Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Kelebek Mobilya’da +6 Taksit Fırsatı!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 2 Şubat 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler Chip Para Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya koşullarını sağladığınız taktirde Gün içerisinde kampanya kapsamında taksit erteleme işlemlerini Axess Mobil üzerinden görünteleyebilirsiniz.
  • Business kartlar +6 taksit kampanyasına dahildir.
  • Kampanya, kampanyaya dahil olan Kelebek Mobilya üye işyerlerinde geçerlidir.
  • 1 Mart 2018 tarihleri arasında vade farksız 3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit ve 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme fırsatı sunulmaktadır. Azami taksit sayısı 12’dir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.