Axess'ten Hopi Kampanyası: 30 Paracık Fırsatı | Kampanya Bulucu

Axess’ten Hopi Kampanyası: 30 Paracık Fırsatı

Axess’ten Hopi Kampanyası: 30 Paracık Fırsatı

Axess kredi kartı, kullanıcılarının yüzünü her alışverişte güldürmek için birçok kampanya yapıyor. Üstelik şimdi Hopi kullanıcılarına yönelik bir kampanya daha yaparak 30 Paracık fırsatı yaratıyor. Axess kampanyaları ile yapacağınız Hopi üyesi iş yerinden 30 paracık kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Hopi kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Axess kredi kartınız ile Hopi üyesi iş yerlerinden tek seferde 200 TL ve da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 15 Paracık, kampanya kapsamında toplamda 30 Paracık kazanabilirsiniz. Bunun için Hopi mobil uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Axess kredi kartı kullanıcılarının katılımına açıktır. Diğer kredi kartları ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya hem asıl kartlar için, hem de ek kartlar için geçerlidir. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için Hopi uygulamasını da kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olması gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra herhangi bir Hopi üyesi iş yerinden kredi kartını kullanarak ve Hopi kimliğini tanıtarak tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapması kampanyadan yararlanmak için yeterlidir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olabilmek için www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız gerekir. Ya da banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan HOPİ yazıp, 4566’ya göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

25 Mart tarihinde başlayan bu kampanya 15 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişlerini yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ