Kampanya Bulucu

Axess’ten Her Ay 1 Tane BMW 116i Kazandıran Çekiliş Kampanyası

Sıradan kredi kart kampanyaları, size sadece avantajlı bir alışveriş sunarken Axess kampanyaları her ay 1 adet BMW 116i kazandırıyor. Ay içerisinde yaptığınız her 10 TL harcamaya bir adet çekiliş hakkı kazanarak, her ay yapacağınız harcamalarla orantılı çekiliş hakkı kazanabilir ve BMW kazanma şansınızı daha fazla arttırabilirsiniz. Üstelik kampanyanın size kısa sürede çok daha fazla çekiliş hakkı kazandıracak detaylar var. Örneğin yurtdışında yaptığınız her 10 TL’lik harcamaya tam 5 çekiliş hakkı kazanabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde vermiş olduğunuz her otomatik ödeme talimatında her ödenen 10 TL fatura için 5 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Axess BMW Çekilişi kampanyası

Axess BMW Çekiliş kampanyasının detayları şu şekildedir:

Bu kampanya Akbank T.A.Ş. tarafından MPİ’nin 22.01.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/199-515 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
01.02.2015 SAAT: 00:01 – 28.02.2015 SAAT: 23:59 tarihleri arasında Türkiye Genelinde tek seferde 10 TL ve katları tutarında harcama yapan Akbank Fish Card veya Axess ( Kredi Kartı) kart sahiplerine, her 10 TL için 1 çekiliş hakkı, yurtdışında tek seferde 10 TL ve katları tutarında harcama yapan Akbank Fish Card veya Axess ( Kredi Kartı) kart sahiplerine her 10 TL için 5 çekiliş hakkı, FISH Card veya Axess ( Kredi Kartı) kart üzerinden Otomatik Fatura Ödeme talimatı vermiş olan tüketicilere talimatları geçerli olduğu sürece, ödenen her faturanın tutarı üzerinden her 10 TL için 5 çekiliş hakkı, Fish Card veya Axess kart (Kredi Kartı) ile 444 25 25’i arayarak, Akbank ATM/BTM’lerinden veya www.akbank.com (ücretsiz) İnternet Şubesi’nden Hızlı Para kullanan Akbank Fish Card veya Axess (Kredi Kartı) kart sahiplerine, kullandıkları hızlı para tutarı üzerinden her 10 TL için 5 çekiliş hakkı, Fish Card‘ ına veya Axess ( Kredi Kartı) kartına Taksitli Borç transferi ile diğer banka kredi kartı borçlarını FISH’e veya Axess’e aktaran ve Fish Card veya Axess kart üzerinden borçlarını ödeyenlere, Fish Card veya Axess ( Kredi Kartı) karta aktardıkları her 10 TL için 5 hakkı çekiliş verilecektir. Talihliler, 05.03.2015 tarihinde Saat: 10:00 Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat: 5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 1 kişiye BMW 116İ 2015 MODEL ARAÇ verilecektir. Kazanan talihliler, 11.03.2015 tarihli Akşam gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 26.03.2015 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 10.04.2015 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. İkramiye çekilişle belirlenen talihliye ve taahhüt edildiği şekilde teslim edilecektir. Kampanyaya Akbank Fish Card ve Axess kart (Kredi Kartı) sahipleri katılacaktır. Kampanya süresi sonunda teknik inceleme yapılarak Akbank T.A.Ş. tarafından idari veya kanuni takibe konu müşteriler hazırlanacak katılımcı listesine dahil edilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında, ödeme gecikmesinin 28. Gününde olan ve provizyona kapalı Fish Card ve Axess kart sahibi müşteriler hazırlanacak katılımcı listesine dâhil edilmeyecektir. Fish Card ve Axess (Kredi Kartı)kart üzerinden otomatik Fatura Ödeme talimatı vermiş olan tüketiciler talimatları geçerli olduğu sürece çekiliş hakkı kazanacaktır. 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.