Axess'ten Giyim Harcamalarına Artı 3 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’ten Giyim Harcamalarına Artı 3 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı

Ramazan bayramının geleneksel hale gelmiş olan bayramlık alma ve yeni elbiseler giyme alışkanlığını şimdi artık daha rahat sürdürebilirsiniz. Çünkü Axess kampanyaları ile kartınızın taksit özelliğine artı olarak 3 taksit daha alabilir ve taksitlerinizi de 2 ay erteleyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında giyim sektöründe yapacağınız harcamalara kartınızın taksit özelliğine artı olarak 3 taksit daha verilecek. Bu fırsat 2 ile 7 taksit arası yapıldığında kullanılabilecek ve en fazla 9 taksite kadar çıkabilecek. Ayrıca taksitlerin ödemesinde sıkışmamanız için de 2 ay taksit erteleme özelliği kullanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan bireysel olmak şartı ile Axess, Axess Eksi26, Bank’O Card Axess ve Wings kredi kartlarının asıl ve ek kartları yararlanabilir. Bu kartları kaydettiğiniz BKM Express aracılığı ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ticari olan kredi kartları bu kampanyanın dışında tutulacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Artı 3 taksit kampanyası için belirlenen kampanya süresi 1 Temmuz ile 31 Temmuz 2015 tarihleri arasındadır. Taksitleri 2 ay ertelemek için kullanacağınız fırsat ise sadece 10 Temmuz ile 19 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde böyle bir fırsat sunulmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt yaptırmanıza ya da mesaj göndermenize gerek yoktur. Axess üye iş yerlerinden Giyim sektöründe harcama yaparken ödemeyi Axess özellikli POS cihazından çektirerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kasada ki görevliye kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Axess üyesi olmayan iş yerleri bu kampanyanın dışında olduğu için herhangi bir fırsat sunulmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.