Kampanya Bulucu

Axess’ten Giyim Alışverişlerinize Artı 3 Taksit Fırsatı

Kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerin sayısı oldukça kısıtlanmış durumunda. Yapılan yasal düzenlemeler sonucunda kredi kartınız ile yapılan harcamalar en fazla 9 taksit olabilir. Şimdi Axess kampanyaları ile yapılan harcamalarınızda da yasal imkanların izin verdiği en fazla sayıda taksit alabilme şansınız olacaktır.
Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?
Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınızı kullanarak yapacağınız giyim alışverişlerinde +3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. 2 ve 6 taksit arası giyim alışverişlerinizde otomatik olarak +3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu sayede 9 taksite kadar vade fırsatı sunabilirsiniz.
Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?
Bu kampanya tüm bireysel Axess, Fish, Free, Wings, Axess exi26 ve Bank’O Card Axess kredi kartlarında geçerlidir. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de bunlara bağlı ek kartlarda geçerlidir. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarda geçerlidir. Kurumsal kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz.
Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?
Bu giyim kampanyaları katılmak için kampanya tarihleri arasında Axess üye iş yerlerinden taksitli olarak giyim alışverişi yapmanız yeterlidir. Kampanyaya kayıt gibi herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Axess kredi kartınızı kullanarak Axess POS cihazları aracılığı ile ödeme yapmanız yeterli olacaktır.
Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?
1 Şubat 2016 tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka kampanyaya katılmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişeler kampanya kapsamına alınmayacaktır.
Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?
Axess’in banka sisteminde giyim sektöründe kayıtlı olan tüm mağazalar ve internet siteleri kampanya kapsamındadır. bu mağaza ve sitelerden yapacağınız tüm alışveriş kategorisi kampanya kapsamına otomatik olarak alınacaktır. BKM Express de kampanya kapsamındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.