Kampanya Bulucu

Axess’ten GittiGidiyor.com’da 100 TL’ye varan chip-para!

GittiGidiyor.com ile Axess’in beraber başlattığı kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız 500 ile 999, 99 TL arasındaki alışverişlerinize 50 TL, 1000 TL ya da daha üzeri alışverişlerinizde 100 TL Chip Para kazanacaksınız.

Kampanya kapsamında kazandığınız Chip paraları görmek için;

Axess mobil kullanabilirsiniz. Axess mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahipseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları görebilirsiniz.

Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahipseniz,  Apple Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları görebilirsiniz.

Kampanyaya Katılmak için;

Kampanyaya Axess mobil ya da bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden kısa mesaj göndererek katılmanızda mümkün.  İlk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “GİTTİGİDİYOR “ yazıp 4566’ya SMS gönderdiğinizde kampanyaya katılmış olacaksınız. Kampanyaya Axess mobil üzerinden de katılabilirsiniz. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamayı Android tabanlı bir cep telefonundan edinmek için GooglePlay üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki “GittiGidiyor.com’da 100 TL’ye varan chip-para!” Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. iOS tabanlı bir telefondan uygulamayı edinmek için Apple Store üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki “GittiGidiyor.com’da 100 TL’ye varan chip-para!”  Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 2018 in ilk ayın yani 1 ocak 2018 ile 15 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında ve kampanya öncesinde yapılan alışverişler geçerli olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
  • Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 1 Şubat 2018 tarihine kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan chip-para’lar 2 Şubat 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacaktır.
  • Axess Business, Wings Business kart sahipleri kampanyaya SMS yoluyla katılabilirler
  • Axess’in tüm hakları gizlidir.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.