Kampanya Bulucu

Axess’ten Faizsiz, Ücretsiz Taksit Kampanyası

Kredi kartlarının alışverişte birçok avantajı var. Puan kazandırması, taksit fırsatı sunması ve indirim yapması gibi avantajlar sunan kredi kartları şimdi bu avantajları tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Fakat sadece kendi üye iş yerlerinde. Şimdi Axess kampanyaları ile hiçbir ücret ödemeden tüm alışverişlerde 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess üyesi iş yeri zorunluluğu olmadan Axess kredi kartınız ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişleri 3 taksit olarak ödeyebiliyorsunuz. Ne bir ücret ya da faiz farkı ile, ne de üye iş yeri olma zorunluluğu ile bir kısıtlama yapılmamıştır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm Axess, Free, Wings ve Axess exi26 kredi kartlarında geçerlidir. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de asıl karta bağlı olan ek kartlarda geçerli olacaktır. Kampanya sadece Akbank’a bağlı olan kredi kartlarında geçerlidir. Diğer banka kredi kartları bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra Axess kredi kartınızı kullanarak herhangi bir iş yerinden 100 TL ve üzeri bir harcamayı peşin dahi yapsanız 3 taksit olarak ödersiniz. Eğer bunu istemiyorsanız, tekrar kampanyayı iptal etmeniz gerekir.

Kampanaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuzun mesaj bölümüne TAKSİT yazıp, 4566’ya göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınacaktır. Kampanyayı iptal etmek için ise IPTAL TAKSIT yazıp, 4566’ya göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kapmaya sadece 13 Ocak ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arsında kampanyaya kayıt olmalı ve harcamayı yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.