Kampanya Bulucu

Axess’ten Evmanya.com’a Özel 50 TL’ye Varan Chip-para!

Axess’ten muhteşem bir kampanya daha! Akbank ile Evmanya.com internet sitesinin ortaklaşa gerçekleştirdiği chip-para kampanyası Axess kullanıcılarının yüzlerini güldürdü. Bu kampanya sayesinde 50 TL’ye varan chip-para kazanma imkanına sahip olan kullanıcılar yaptıkları alışverişten ekstra kazanç sağlamış olacaklar. Bu yazımızda da  TL’ye varan chip-para kazandıran Evmanya.com kampanyasından bahsettik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

 • Bu kampanya kapsamında, Evmanya.com internet sitesi üzerinden 500-999,99 TL arasında alışveriş yaparsanız 25 TL chip-para, 1000 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız 50 TL chip-para kazanabilirsiniz.
 • Bu alışverişlerin tek seferde yapılması gerekmektedir ancak taksitli veya peşin yapılması kampanyaya katılımı etkilemez.
 • Bu kampanya müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız chip-paralar aynı gün karta yansıtılır. Kartınıza yüklenen chip-paraları 14.11.2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Eğer chip-paralarınızı bu tarihe kadar kullanmazsanız 15.11.2017 tarihinde chip-paralarınız geri alınır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 15.10.2017 tarihi ile 31.10.2017 tarihi arasında geçerli olan bir kampanyadır. Eğer kampanyaya katılmak isterseniz bu tarihler arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi İşlemler Dahildir?

 • Bu kampanya kapsamında Axess, Axess business, Axess wings, Wings business, Axess free ve Axess neo katlarından herhangi biri ile yaptığınız alışverişler için ödül kazanabilirsiniz.
 • Aynı zamanda Akbank sanal kartlar ile yaptığınız alışverişler de gerekli diğer koşulları sağlaması halinde  kampanya kapsamına dahil edilir.
 • Eğer Axess, Axess business, Axess wings, Wings business, Axess free ve Axess neo kartlarından biri BKM expressinize tanımlıysa ve bu yolla ödeme yaptıysanız, bu harcamanız ile de kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi İşlemler Dahil Değildir?

 • Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
 •  Kampanyanın öngördüğü diğer koşulları sağlamış olsanız bile, bank’o card axess kart ile harcama yaparsanız, bu kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Eğer yaptığınız alışveriş, “Takı, Mücevher ve Altın” kategorilerine aitse veya kontör alışverişi yaptıysanız kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Aldığınız alıverişi iptal veya  geri iade ederseniz, kampanyaya katılımınız da iptal edilir ve kartınıza yüklenen chip-paralar geri alınır. Eğer chip-parayı harcadıysanız, işlem yaptığınız kartın ekstresine harcadığınız tutar kadar borç olarak yansıtılır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteseniz önünüzde iki seçenek var: İnternet yolu ve kısa mesaj yolu. Eğer kısa mesaj yolunu kullanmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey “EVMANYA” yazıp 4566’ya kısa mesaj göndermektir. Bu kısa mesajın alışverişin yapılmadan önce gönderilmesi gerekmektedir. Gönderdiğiniz kısa mesajın Akbank iletişim sistemine ulaşmasından sonra size kayıt olduğunuzu belirten bir bilgilendirme mesajı gelecektir.  Eğer internet yolunu kullanmak isterseniz, Axess’in internet sitesinde yer alan ve kampanyalar menüsünün altında yazımıza konu olan Evmanya kampanyası ile ilgili detayların yer aldığı bir sayfa vardır. Bu sayfada bir “Kampanyaya katıl” butonu bulunur. Bu butona tıklayarak kampanyaya katılımınızı sağlayabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.