Kampanya Bulucu

Axess’ten Evlilik Teklifi Yapacak Müşterilere Özel

Axess’ten yeni bir kampanya geldi. Türkiye’nin en iyi kuyumcularından olan Zen Pırlanta’dan 200 TL Chip Para verecek. Bu kampanyadan 200 TL Chip para kazanmak için kampanya geçerlilik süresi boyunca 1500 TL ya da daha üzeri alışverişinizde 200 TL Chip Para kazanacaksınız. Kazanılan Chip Paralar 5 Mart 2018 tarihine kadar Zen Pırlanta mağazalarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Axess Mobil üzerinden “Axess Mobil’e özel Zen Pırlanta’da 200 TL chip-para!” kampanyasının altında bulunan ” HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Axess Mobil uygulamasına henüz sahip değilseniz aşşağıda ki anlatım ile kolaylık Axess mobil uygulamasını indirebilirsiniz.  . Axess mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 23 Ocak 2018 ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler Chip Para Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “KAmpanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.
  • Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinde yardım alabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kullanılmayan chip-para’lar  6 Mart 2018 tarihinde  geri alınacaktır.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank 7/24 açık telefon bankacılığından gerekli bilgileri  alabilirsiniz.
  • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Akbank T.A.Ş tüm hakları gizlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.