Kampanya Bulucu

Axess’ten Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerine 5 Taksit Avantajı

Hemen bütün kredi kartlarının yapmış olduğu kampanya Axess ile de başladı. Fakat arada bir farkla; Axess kredi kartınız ile Çevre ve Temizlik vergisi ödediğinizde tam 5 taksitte geri ödeyebilirsiniz. Üstelik ne bir faiz, ne de bir ücret karşılığında.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile 100 TL ya da daha fazla bir vergi borcu ödediğinizde 5 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ya da faiz ödemesi yapmanıza da gerek yoktur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm Axess, Free, Wings, Axess exi-26, Axess Business, Wings Business ve Axess Kobi kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Kredi kartlarının hem asıl, hem de ek kartları bu kampanyadan yararlanabilirler. Bunların dışında kalan kartlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ödeme yapmadan önce kampanyaya kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt yaptıktan sonra yapacağınız 100 TL ve üzeri vergi ödemeleriniz 5 taksit ile taksitlendirilecektir. Vergi ödemesini hangi kanaldan yaptığınızın bir önemi yoktur.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olabilmeniz için kampanya tarihleri arasında banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne VERGİ yazarak 45662ya göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra vergi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

6 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da vergi ödemesini yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemelerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.