Kampanya Bulucu

Axess’ten Doğalgaz Faturalarına Taksit İmkanı!

Akbank müşterilerinin kış aylarında en büyük problemlerinden biri olan kabarık doğalgaz faturalarının yükünü hafifletmek üzere harika bir kampanya geliştirdi. Kampanya sayesinde her ay bütçeleri aşan doğalgaz faturası ödeme yükünden bir nebze de olsa kurtulmuş olursunuz. Bu yazımızda kampanyanın devam ettiği süre boyunca yüksek gelen fatura ödemelerinizi taksitlendirerek ödeme imkanını sağlayan taksit kampanyası ile ilgili ayrıntılara yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında Axess kartınızla yapacağınız doğalgaz faturası ödemelerinizi faizsiz ve ücretsiz 4 taksite bölerek yapabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmak için ödemelerinizi, doğalgaz kurumlarının veznelerinden, Akbank şubelerinden, Akbank direktten ve Akbank telefon şubelerinden yapmanız gerekmektedir.
  • Aynı zamanda otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalar için de kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanabilmeniz için doğalgaz faturasının 100 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
  • Akbank’ın kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Bu kampanya 16.10.2017 tarihinde başlayan ve 31.06.2018 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan bu tarihler arasında yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu fatura kampanyaya katılmak için, Axess kart, Axess wings kart, Free kart, Axess business kart ve wings business kartlardan herhangi birine sahip olmanız yeterlidir. Hem asıl kartınızla hem de ek kartınızla yapacağınız alışverişler ile kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için ilk yapmanız gereken şey kısa mesaj yoluyla kayıt olmaktır. Bunun için, “GAZ” yazıp 4566’ya kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz kısa mesaj Akbank’a ulaştıktan sonra size kayıt olduğunuza dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra katılımınız sağlanmış olur. Kayıt olmak için gönderdiğiniz kısa mesajın ilk harcamadan önce gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyanın diğer koşullarını sağlamış olsanız bile harcamanızı yaptıktan sonra gönderdiğiniz kısa mesaj bir sonraki harcama için geçerlidir. Kampanyaya kayıt mesajı gönderilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta; gönderilen kısa mesajın harcama yapılan kartın sahibinin Akbank iletişim sisteminde yer alan cep telefonu numarasından gönderilmesidir. Gönderdiğiniz kısa mesaj için,  hangi operatörü kullandığınız farketmeden KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Çıkabilirim?

Eğer taksit kampanyasından daha fazla yararlanmak istemiyorsanız, kampanyanın bitiş süresini beklemenize gerek yok. Bunun için ” IPTAL GAZ” yazıp 4566 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa mesajı gönderdiğiniz gün yaptığınız ödemelerde kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

  • Bu kampanya öncelikle her ay kabarık faturalar ödeyen ve bütçeyi zorlayan doğalgaz faturalarına ödeme kolaylığı sağlıyor.
  • Bu imkandan faydalanırken ekstra hiçbir ücret veya faiz ödemiyorsunuz.
  • İstediğiniz zaman kampanyadan çıkabiliyorsunuz.
  • Kampanyadan otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalar için de yararlanabiliyorsunuz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.