Kampanya Bulucu

Axess’ten CarrefourSA’ya Özel 100 TL Chip-Para

Axees kampanyaları, yine standart kredi kartı kampanyasından birini başlattı. CarrefourSA kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanyada, Axess kartınız ile CarrefourSA mağazalarından elektronik ile ilgili 1.000 TL harcama yapmış olduğunuz zaman 100 TL Chip-Para kazanıyorsunuz.

Kampanya Tüm Mağazalarda Geçerli Mi?

Bu kampanya sadece CarrefourSA Hipermaretlerinde bulunan elektronik kasalardan yapılan alışveriş ve www.carrefoursa.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. diğer kanal ve alternatifler kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanya İçin Kayıt Yaptırmak Gerekir Mi?

Evet, kampanya için harcamayı yapmadan önce kayıt yaptırmak gerekir. Kayıt için Akbank banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne CARREFOURSA yazıp, bir boşluk bırakıp, kartınızın son 4 hanesini ekleyerek 4566’ya göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya İçin Tarih Kısıtlaması Var Mı?

Kampanyadan sadece 17 Nisan 2015 tarihine kadar yapılan alışverişlerde yararlanabilirsiniz. Alışverişi yapmış olduğunuzda Chip-Para anında kartınızın hesabına yüklenecektir. Bu Chip-Para’ları da 2 Mayıs 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Kullanılmayan Chip-Paralar 3 Mayıs günü silinecektir.

Kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Kampanya müşteri bazında düzenlenmiştir. Bu nedenle Kaç kredi kartına sahip olduğuna bakılmaksızın her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve doğal olarak her kişinin kampanyadan kazanabileceği maksimum Chip-Para 100 TL’dir.

Kampanyaya Kayıt İçin Gönderilen Mesajlar Ücretli Midir?

Kampanyaya kayıt için gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil olarak Turkcell ve Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilirken, Avea aboneleri için bu ücret 0,60 TL’dir. SMS ile kayıt yaptırmayan aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Ek Kartlar Da Kampanyaya Dahil Midir?

Ek kartlar da Asıl kartın altında kampanyadan yararlanabilir. Yapılan harcama asıl kart için puan kazanacaktır ve asıl karta dahil olarak işlem görecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.