Kampanya Bulucu

Axess’ten CarrefourSA’da 10 TL İndirim

Axess ve CarrefourSa ortaklığında müşterileri sevindiren bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında, kampanya geçerlilik süresi boyunca CarrefourSA ya da Carrefour.com’dan yapacağınız ilk alışverişte 10 TL indirime hak kazanacaksınız. Axess’ in başlattığı tüm kampanyalardan haberdar olmak için Axess Mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Axess Mobil’i edinmek için, daha önceden Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanyadan Axess, Wings, Free kartlar ve bu kartlara bağlı ek kartlar faydalanamaz. Bununla beraber kampanyadan sanal kartlarda dahil edilmemiştir. Neo bank O’ Card Axess ve ticari kartlarda kampanya kapsamındaki indirimden faydalamayacaklardır. Carrefour marketlerinden alışveriş yaparken kampanya kapsamından faydalanmak isteyen müşteriler Carrefour yetkilisinden Akbank pos makinesini kullanmasını tavsiye ederiz. Bununla beraber sanal pos ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında yer alcaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya yalnızca 28 Şubat 2018 gününde  geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler indirim Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Chip para kampanyası yalnızca mağaza satın alımlarında geçerlidir.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Yani her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir ve kampanya kapsamında maksimum olarak 10 TL indirim kazanabilir.
  • Kampanya koşullarını sağladığınız taktirde Gün içerisinde kampanya kapsamında kazandığınız indirim  kartınıza yansıyacaktır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.