Kampanya Bulucu

Axess’ten Biletix.com’da Bir Üst Kategori Kampanyası

Axess kredi kartına sahip olan müşteriler artık aldıkları biletlerin kategorisini bir üst sınıfa taşıyorlar. Hem de fazladan bir ücret ödemesine gerek kalmadan. Bu Biletix kampanyaları ile alacağınız bileti artık gönül rahatlığı ile bir üst kategoriden seçebilirsiniz. Arada ki fark Axess tarafından size iade edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.biletix.com’da ki Platinum Gişe’den Pazar günleri alışveriş yapacağınız zaman, almak istediğiniz bileti bir üst kategori de alırsanız eğer, bir alt kategoriye kıyasla olan fiyat farkı 7 gün içerisinde kartınızın hesabına geri iade edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece Visa Platinum kredi kartları yararlanabilir. Hangi bankaya ait olursa olsun Visa Platinum kredi kartlarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilme şansına sahiptir. Diğer kredi kartları ise bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. www.biletix.com adresinde kampanya tarihleri arasında Pazar günleri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır. Alacağınız biletin kategorisinin bir alt kategori fiyatına denk gelecek şekilde fazla kısmı geri iade edilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

19 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişini yapmalıdır. Kampanya sadece Pazar günleri alınacak biletlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için kredi kartının Türkiye’den verilmiş olması gerekmektedir. Bu kampanya taraftar kartlarda geçerli olmayacaktır. Ayrıca spor etkinlikleri ile taraftar biletleri bu kampanya kapsamında değildir. Kampanya ile alınan biletler, standart bilet kurallarına tabidir ve aralarında bir fark yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.