Kampanya Bulucu

Axess’ten Atü Duty Free’ye Özel Yurt Dışında 100 TL İndirim!

Kampanyalar kullanıcının ilgisini belli bir mağazaya çekmek için ve alternatifler arasında öne çıkmak için firmalar ve mağazalar açısından kaçınılmaz fırsatlar. Birçok banka da çeşitli firmalar ve mağazalar ile işbirliğine girerek farklı alanlarda kampanyalar düzenliyorlar. Böylece kullanıcı hem alışverişinden memnun kalıyor hem de alışverişini daha avantajlı hale getirmiş oluyor. Akbank da özellikle Axess kartları için zaman zaman kampanyalar düzenliyor. Bu seferki kampanya ise sık sık yurt dışına çıkan kullanıcıları için. Bu yazımızda Axess karta özel Atü duty free mağazalarında yapılan alışverişlerden kazanılabilecek ve yurt dışında geçerli olacak 100 TL indirim kampanyasına yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 15.08.2017 tarihinde başlayan ve 31.11.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında belli havalimanlarındaki Atü futy free mağazalarından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde, aynı tarihlerde yurt dışında yapacağınız harcamalarda 100 TL’ye kadar %10 indirim fırsatı kazanabilirsiniz.

Kazanabileceğiniz toplam indirim miktarı en fazla 100 TL’dir.

Kampanyaya konu olan alışverişin Atatürk, Ankara, İzmir, Milas-Bodrum, Gazipaşa-Alanya havalimanlarında yer alan Atü duty free mağazalarından yapılmalıdır.

Alışverişinizi tek çekim veya taksitli yapabilirsiniz. Bu konuda önemli olan tek nokta yaptığınız alışveriş tek seferde 100 TL ve üzerinde olmalıdır.

Kazandığınız indirim 08.11.2017 tarihinde alışveriş yaptığınız kartın ekstresine yansıtılacaktır.

Daha sonradan iptal veya geri iade ettiğiniz işlemler de kazandığınız indirim de iptal edilir.

Eğer alışverişinizi daha önce kazanmış olduğunuz chip-paralar ile yaparsanız kampanyaya katılamazsınız.

Bu kampanyadan axess, wings kart, free kart ve ticari kartların sahipleri yararlanabilir. Aynı zamanda bu kartlardan birine ait ek kartınız varsa siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak bank’o card axess kampanya kapsamında değildir.

Akbank’ın kampanyayı değiştirme veya durdurma hakkı vardır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça kolay. Öncelikle, “ATÜ” yazıp 4566’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu kısa mesajın, asıl kart sahibinin, Akbank’ın iletişim sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen kısa mesajın ardından size Akbank tarafından bir kayıt oldunuz mesajı gelecektir. Kampanyaya katılmak için gönderdiğiniz kısa mesajlar için operatör farketmeksizin KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL  ödersiniz. Kısa mesaj ile katılım yolunun dışında bir de internet üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Axess’in resmi internet sitesinde, kampanyalar bölümünde yer alan, ilgili kampanya ile ilgili detayların yer aldığı sayfada bir “Kampanyaya katıl” butonu vardır. Bu butona tıklayıp gerekli yerleri doldurduktan sonra kampanyaya katılımınız sağlanmış olur. Bu yolla katılım sağlamak isterseniz yine önemli olan nokta, girdiğiniz  cep telefonu numarası Akbank’ın iletişim sisteminde kayıtlı olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.