Kampanya Bulucu

Axess’ten Aralık Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Hemen her kredi kartının düzenlediği aylık otomatik ödeme talimatı kampanyalarını Axess kredi kartı da aksatmadan her ay başlatıyor. Şimdi Axess kampanyaları ile ay içerisinde vereceğiniz talimatlardan 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınıza vereceğiniz her otomatik fatura ödeme talimatına 15 TL Chip Para, 3 yeni ödeme talimatına 50 TL Chip Para ve 6 adet vereceğiniz otomatik ödeme talimatına da 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya axess, Free ve Axessexi26 kredi kartlarının tamamında geçerlidir. Fakat bireysel olmayan kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır. Üstelik Free kredi kartları bu kampanyadan yararlanmış olduklarında herhangi bir kampanya ücreti de ödemiyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için talimat vermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra herhangi bir kanal aracılığı ile vereceğiniz talimatların tamamı kampanya kapsamına alınacaktır. Fakat verilen talimatların yeni talimatlar olması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya iki şekilde kayıt olabilirsiniz; www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazıp 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Aralık ayına özel olarak başlamıştır. Bu nedenle 1 Aralık tarihinde başlayan kampanya 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da talimatları vermelidir. Kampanya tarihleri dışında verilen otomatik ödeme talimatları bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.