Kampanya Bulucu

Axess’ten Annelutfen.com’a Özel 25 TL İndirim

Axess kredi kartı ile şimdi anne ve çocuk ürünlerinde de bir indirim kazanabilirsiniz. Axess kampanyaları ile anne ve çocuk ürünleri konusunda en fazla tercih edilen internet sitelerinden olan www.annelutfen.com da 25 TL İndirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında www.annelutfen.com internet sitesinden 200 TL veya daha fazla tutarda alışveriş yapmış olduğunuz zaman kampanya kapsamında 25 TL indirim kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Annelutfen.com kampanyalarından Axess, Axess Exi26, Wings Bank’O Card ve Axess kredi kartları yararlanabilir. Kampanya hem asıl, hem de ek kartların katılımına açıktır. Ayrıca sanal kredi kartları da kampanya kapsamındadır. Ticari kredi kartları kampanya kapsamının dışında olduğu için kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında Annelutfen.com internet sitesinden tek seferde 200 TL veya daha üzeri bir harcama yaptığınızda, ödeme noktasında Axess kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra “kampanya kodu” alanına AKAL25 yazmanız kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir. Toplam fiyat üzerinden 25 TL indirim sağlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Ağustos tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 15 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yapıp, kampanya kodunu ilgili yere yazarak kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir şey Var Mı?

Bu kampanya sadece Axess kredi kartı ödemesi yolu ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kapıda ödeme seçeneği kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya süresi boyunca sınırsız yararlanabileceğiniz bu kampanyadan tek seferde sepette 200 TL tutarın ürün olmalı ve bu sepette en fazla 1 adet bebek bezi bulunmalıdır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.