Kampanya Bulucu

Axess’ten Anneler Günü Kampanyası

Anneler günün yaklaşması ile kredi kartlarının ve birçok firmaların da anneler günü kampanyaları kendini göstermeye başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile anneniz için yapacağınız harcamalardan 50 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Anneler gününe özel olarak başlayan bu kampanyadan belirlenen tarihler arasında Axess üye işyerlerinden giyim, kozmetik, ayakkabı, elektronik, üçük ev aletleri, aksesuar, beyaz eşya ya da çiçekçilerden yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL Chip Para olmak üzere, toplamda 50 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Axess kredi kartları için geçerlidir. Free, Wings ve Neo kredi kartları kampanyaya dahil değildir.. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Bu nedenle Axess Business, Wings Business ve Axess KOBİ kredi kartlarında da kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmanız için alışverişleri yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra belirlenen sektörlerde faaliyet gösteren kredi kartlarından yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Alışveriş yapılan iş yerlerinin Axess üyesi olmasına gerek yoktur.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt için www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ANNE yazıp, 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

29 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya ayın sonuna kadar devam edecek. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 8 Mayıs 2016 tarihine kadar başvuru yapmış olmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurular kampanya kapsamında dahil edilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.