Kampanya Bulucu

Axess’ten Akaryakıt ve Markette 60 TL chip-para!

Kampanya geçerlilik  tarihleri arasında kayıt olduktan sonra yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri  akaryakıt ve market harcamanıza 10 TL, toplamda 40 TL chip-para kazanabilirsiniz.  Üstelik Axess Mobil’den katılırsanız toplamda 60 TL chip-para kazanma fırsatı sizleri bekliyor.  Kampanyaya Axess Mobil ya da Axess.com ve yahut bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden katılmanız mümkün öncelikle Kapmanyaya Axess Mobil’den katılmak için,  Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Akaryakıt ve Markette 60 TL chip-para!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

2. Olarak ise Axess’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki Katıl Butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen formu doldurmanız yeterli olacaktır.

3. Olarak ise ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “MARKET” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 15  Mart 2018 ile 15 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler Chip Para Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Yani her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir ve kampanya kapsamında maksimum olarak 60 TL Chip Para kazanabilir.
  • Kampanya koşullarını sağladığınız taktirde Gün içerisinde kampanya kapsamında kazandığınız Chip Paralar kartınıza yansıyacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip para iade alınacaktır.
  • Kampanyaya kaydolmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.