Axess'ten Akaryakıt ve Market Harcamalarına 50 TL Chip Para | Kampanya Bulucu

Axess’ten Akaryakıt ve Market Harcamalarına 50 TL Chip Para

Axess’ten Akaryakıt ve Market Harcamalarına 50 TL Chip Para

Axess, belirli alışverişlerde Chip Para avantajı sağlamaya devam ediyor. Şimdi Axess kampanyaları ile belirlenen sektörlerde yapacağınız alışverişlerden 50 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya akaryakıt için yapılan harcamalarda da geçerlidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Axess kredi kartınızı kullanarak Akaryakıt ve Market sektörlerinde yapacağınız tek seferde ki 100 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 10 TL Chip Para kazabilirsiniz. Bu kampanya ile 50 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya tüm Axess kredi kartları için geçerlidir. Free, Wings ve Neo kredi kartları da kampanyaya dahildir. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında değil, Axess Business, Wings Business ve Axess KOBİ kredi kartlarında da geçerlidir. Hem asıl kartlar, hem de ek kartlar bu kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmanız için alışverişleri yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra akaryakıt ya da market sektörlerinde faaliyet gösteren kredi kartlarından yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Alışveriş yapılan iş yerlerinin Axess üyesi olmasına gerek yoktur.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt için www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ELLİ yazıp, 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mart tarihinde başlamış olan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı daha sonra da alışverişleri yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ