Kampanya Bulucu

Axess’ten Akaryakıt ve Market Harcamalarına 30 TL Chip-Para

Kredi kartlarının akaryakıt ve market sektörlerinde yapmış oldukları kampanyalar birçok kişinin avantajlı alışveriş yapmasını ve harcadıkça kazanmasını sağlıyor. Şimdi Axess kampanyaları ile hem akaryakıt hem de market sektörlerinde yapacağınız harcamalardan 30 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avatajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile anlaşmalı market ya da akaryakıt istasyonlarından yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişe 5 TL Chip-Para ve toplamda 30 TL Chip Para kazanabilme şansınız bulunur. Üstelik Axess kartının sağladığı taksit imkanlarından da yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Axess, Free ve Wings kredi kartlarının bireysel olanlarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Bu kredi kartlarının hem asıl kartları, hem de ek kartları kampanyadan yararlanabilir. Neo, kartlarla, ticari kredi kartlarla, Chip-Paralarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için kayıt yaptıktan sonra Axess banka sisteminde akaryakıt ya da market sektörlerine kayıtlı iş yerlerinden Axess Pos aracılığı ile 75 TL veya daha üzeri bir harcama yapmanız yeterli olacaktır. Axess Pos cihazından çekilmeyen ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne HEMEN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4566’ya göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olması, daha sonra da gerekli alışverişi yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.