Axess'ten Akaryakıt ve Market Harcamalarına 29 TL Chip Para | Kampanya Bulucu

Axess’ten Akaryakıt ve Market Harcamalarına 29 TL Chip Para

Axess’ten Akaryakıt ve Market Harcamalarına 29 TL Chip Para

Kredi kartlarının düzenli olarak yapmış olduğu harcamaya puan kazandırma kampanyalarının bir örneği bir kere daha başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile kredi kartınızı kullanarak akaryakıt ve market sektörlerinde yapacağınız harcamalardan 29 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Axess kredi kartınızı kullanarak üye akaryakıt istasyonları ve marketlerden 3 kez 100 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 29 TL Chip Para kazanmış olursunuz. Üstelik kampanya için alışveriş yapılan iş yerinin Axess üyesi olmasına gerek yoktur.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess, Free ve Wings kredi kartlarında geçerli olacaktır. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de ek kartlarda geçerlidir. Ayrıca kampanya Neo banka kartı için de geçerlidir. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Bireysel olmayan kartlar kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Axess üyesi olma şartı aranmadan akaryakıt ya da market sektörlerinde faaliyet gösteren herhangi işyerlerinden 3 defa en az 100 TL’lik alışveriş yaparsanız, kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kampanyaya kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne HEDIYE yazıp 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır. Ya da www.axess.com.tr adresinde ki kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak da kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

12 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da kampanya alışverişleri yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ