Kampanya Bulucu

Axess’ten Ağustos Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Hem faturalarınızı takip etmekte zorlanıyor, ya da takip etmek istemiyorsanız, hem de bunun yanında bir de kazançlı çıkmak istiyorsanız, tam size göre bir kredi kartı kampanyası var. Şimdi Axess kampanyaları ile otomatik fatura ödeme talimatı vererek 100 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu otomatik ödeme kampanyaları ile Ağustos ayı içerisinde bir yeni otomatik ödeme talimatı için 15 TL Chip para, 3 yeni otomatik ödeme talimatı için 50 TL Chip Para, 6 ve daha fazlaotomatik ödeme talimatı için de 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Axess, Free ve Axess exi26 kredi kartlarının sadece asıl olanları yararlanabilir. Diğer kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyadan faydalanamaz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için yine Ağustos ayı içerisinde kampanyaya kayıt da yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt için banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazarak 4566’ya göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra talimatları vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya Ağustos ayına özel olduğu için 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecektir. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak için bu tarihe kadar kampanyaya kayıt olmalı ve talimatları vermiş olmanız gerekir. Bu şartları sağlamanız durumunda 11 Eylül 2015 tarihine kadar kazanmış olduğunuz Chip Paralar kredi kartınıza yüklenir ve size bilgilendirme mesajı gönderilir.

Hangi Talimatlar ile Kazanabilirim?

Düzenli olarak ödediğiniz tüm faturaların talimatlarını vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Fakat mevcut talimatları iptal edip, kampanyadan yararlanmak için yeniden vermiş olduğunuzda kampanya geçersiz sayılacaktır ve bu talimatlar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.