Axess'ten 40 TL Chip Para Hediyesi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’ten 40 TL Chip Para Hediyesi

Axess’ten harika bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında 40 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Axess Mobil’i indirmek, Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılmanız gerekiyor.  Chip Paraları görmek ya da Axess kredi kartınızla ilgili diğer işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmek adına Axess Mobili indirebilirsiniz ve tabi ki en önemlisi bu kampanyaya katılmak için Axess Mobili edinmeniz gerekiyor. Daha önceden Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi boyunca Axess Mobili indirip giriş yapmanız halinde  kampanya katılabilirsiniz. İlk kez giriş yapan Axess’liler 10 TL Chip Para kazanacak.  Bununla beraber Axess Mobil üzerinde yer alan size özel 30 TL daha Chip Para kazanma şansınız olacaktır.  Kazandığınız 10 TL chip-para Axess Mobil’e giriş yapmanızdan sonraki 24 saat içerisinde yüklenecek ve kullanılmayan Chip Para’lar 7 gün içerisinde silinecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 11 Şubat 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler Chip Para Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya faydalanmak ve 10 TL Chip Para kazanmak için Axess Mobil’ e Akban müşteri numaranız ve kredi kartı numanranızı girerek ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartınızın üzerinde yer alan kimlik numaranız ile ilk defa giriş yapmanız gerekiyor. Daha önceden Axess Mobile giriş yapmış olan müşteriler kampanya kapsamında 10 TL Chip Para kazanamayacaklar.
  • 10 TL chip-para ödülünüz, Axess Mobil’e giriş yapmadan önce son işlem yaptığınız kredi kartınıza yüklenecektir. Bu kartın sanal ya da ek kart olması durumunda, chip-para ödülü bu kartların bağlı bulunduğu asıl karta yüklenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.