Kampanya Bulucu

Axess’te Yüzde 14 ve Toplamda 50 TL Chip Para Kazanma Şansı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Sevgililer Günü’ne özel olarak yapılmış bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Axess ile tek seferde taksitli ya da peşin olarak yapacağınız 100 TL ve üzeri elektronik, restoran, giyim, optik, kozmetik, çiçek, kuyum ve saat harcamalarında yüzde 14 oranında Chip Para kazanma fırsatını elde edersiniz. Üstelik bu kampanya sayesinde toplamda 50 TL değerinde Chip Para kazanmanız mümkündür!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Axess’te Yüzde 14 ve Toplamda 50 TL Chip Para Kazanma Şansı!” kampanyası Sevgililer Günü’ne özel olarak yapıldığı için 1 Şubat 2017 ve 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler içinde kampanya kapsamında yer alan kartlar ile kampanya kapsamında yer alan ürünlerden alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin harcama yapmadan önce “AŞK” yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu kısa mesajı Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıt edilmiş olan cep telefonu numarası üzerinden göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesaj ücreti özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere tüm operatörler için 0,65 TL olarak belirlenmiştir.

Bu kampanyaya katılmak için ayrıca kampanya sayfasına giderek “Kampanyaya Katıl” butonuna basabilirsiniz.

Kampanyaya katılım Akbank tarafından verilen kayıt oldunuz bilgisi ile gerçekleşecektir. Bu bilgi gelmeden yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanya Hangi Harcamalarda Geçerlidir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri içinde yapacağınız restoran, kozmetik, giyim, elektronik,çiçek, kuyum, saat ve optik harcamalarınızda kampanyanın sunmuş olduğu kazançlardan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya İle Toplam Kaç Chip Para Kazanabilirim?

Bu kampanya kapsamında belirtilen ürünlerden 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde yüzde 14 oranında Chip Para kazanacak olsanız da kampanya koşullarında belirtilmiş olan sınır 50 TL değerinde Chip Para’dır.

Chip Paralarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanacağınız Chip Paralar, harcamaları gerçekleştirmiş olduğunuz karta anında yüklenecek olup bu Chip Paraları yedi gün içinde Axess üyesi olan iş yerlerinde kullanmanız gerekmektedir. Kullanılmayan Chip Paralar yedi günün ardından kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Hangi Kartlar Bu Kampanyaya Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyaya katılmak için Wings, Axess, Axess Öğrenci asıl, sanal kart ve asıl kartları ile Neo banka kartınızı kullanabilirsiniz.

Kampanya ile İlgili Diğer Bilgiler

İptal edilen harcamalarda kazanılan Chip Paralar da iptal edilecektir.

Ticari kartlar ve Free kart ile yapacağınız harcamalar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Chip Para kullanılarak yapılan harcamalar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Akbank tarafından bu kampanyanın koşullarında herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.