Axess'tCarrefourSA'da Kurbanını erken alana 50 TL indirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’tCarrefourSA’da Kurbanını erken alana 50 TL indirim!

Axess ile carrefourSa ortaklığında harika bir kampanya geldi. bu kampanya kapsamında  CarrefourSA’larda 1.190 TL değerindeki Kıvırcık Koç Kurban koli paketlerinde Axess’e özel 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılabilirsiniz. Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android  bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Axess’ten CarrefourSA’da Kurbanını erken alana 50 TL indirim!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Temmuz 2018  ile 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler İndirim  Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kurban koli alımlarında indirim 1.190 TL tek koli paket fiyatı üzerinden 50 TL olarak otomatik uygulanacaktır. İndirimden yararlanmak için Kurban koli ödemesinin kasadan ayrı tek bir işlem olarak ve Akbank posu üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Ak bank yani Axess kredi kartı kampanya koşulları hakkında kampanyayı durdurma ve kampanyayı koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Hediye çekleri ile yapılan alışvernişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Çek kazanım ve kullanımında şifreli teklifler hariç olacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.