Kampanya Bulucu

Axess’le Akaryakıt ve Markette 50TL’ye Varan Chip Para!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess’le Akaryakıt ve Markette 50 TL’ye Varan Chip Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanyaya katıldıktan sonra Axess ile yapacağınız market ve akaryakıt istasyonlarında tek seferde ve 150 TL ve üzeri yaptığınız her alışveriş için 10 TL değerinde ve toplamda 50 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Axess’le Akaryakıt ve Markette 50 TL’ye Varan Chip Para!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 20 Ocak ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Axess kartı ile market ya da akaryakıt istasyonlarından alışveriş yapması gerekmektedir. Bu tarihler dışında yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapacakları ilk harcamanın öncesinde “ELLİ” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak 4566 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bununla birlikte bu kampanyaya katılmanın bir diğer yolu da kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonunu kullanmaktır.

Bu kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesaj için ödemeniz gereken ücret tüm operatörler için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL olarak belirlenmiştir.

Bu Kampanya Kapsamında Nerelerden Alışveriş Yapabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ister akaryakıt ister market sektörü olsun Axess üyesi iş yeri olan ya da olmayan herhangi bir yerden 150 TL ve üzeri alışveriş yapması yeterli olacaktır.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılan kişiler kampanya dönemi içerisinde en fazla 50 TL değerinden Chip Para kazanabilirler.

Chip Paralarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Chip Paraları yedi gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Akbank tarafından kampanyaya katıldığınıza dair bir bilgi sizin tarafınıza ulaşmadığı taktirde kampanyaya katılmamış olabilirsiniz. Bu nedenle katılım onayınızı beklemenizde fayda bulunmaktadır. Kampanyaya katılım bu işlemlerin ardından gerçekleşebileceği için kampanyadan faydalanmak için bu mesajı beklemeniz gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Bu kampanyaya Axess, Axess KOBİ ve Axess Business kartları kullanılarak da katılmak mümkündür. Wings, Free, Wings Business kredi kartları ile birlikte Neo banka kartı bu kampanyaya dahil edilmemiştir. Bununla birlikte ek kartlar ile kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

İptali gerçekleşen ödemelerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanya koşullarını sağladığınız an Chip Paralar kartınıza yüklenir.

Chip Para kullanılarak yapılan ödemeler ve nakit çekim işlemleri bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Akbank tarafından bu kampanyayı tamamen durdurma ya da kampanyanın herhangi bir kısmı ile tamamında değişiklik yapma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.