Kampanya Bulucu

Axess’e özel Vestel’de 6 Taksit ya da 9 Taksitte 3 Ay Erteleme!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Axess’e özel Vestel’de 6 Taksit ya da 9 Taksitte 3 Ay Erteleme!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Finlux, Ankastre, Telefunken, Regal ya da Vestel iş yelerinin Axess üyesi olan mağazalarından kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak 100 TL ve üzeri yapılacak olan vade farksız 2 taksite ilave 4 taksit, 3 taksite ilave 3 taksit, 4 taksite ilave 4 taksit, 5 taksite ilave 4 taksit ve 6 taksite ilave 6 taksit verilecek ya da 9 aylık taksite 3 ay erteleme imkanı tanınacaktır!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Axess müşterilerinin alışverişlerini 1 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Axess üyesi iş yeri olan mağazalardan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için ekstra herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmayıp yalnızca Free kartı sahiplerinin 2.9 TL değerinde kampanyaya katılım ücreti ödemesi gerekmektedir. Bu ücret ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bununla birlikte kampanyadan faydalanabilmek için 100 TL ve üzeri vade farksız 2, 3, 4, 5 ya da 6 taksit üzerinden alışveriş yaparak ilave taksit kazanmalı ya da 9 taksitli ödeme yaparak 3 ay taksit ertelemesinden faydalanmalısınız.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Axess müşterilerinin Axess, Wings, Bank O’Card Axess, Free ve ticari kartlardan birini kullanarak kampanya kapsamında alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılacak olan kart sahipleri kampanya tarihleri içerisinde katılacağı diğer kampanyalar üzerinden Chip Para kazanamayacaktır.

Kampanyaya kapsamında sadece Axess üyesi iş yeri olan Finlux, Ankastre, Telefunken, Regal ya da Vestel mağazalarından yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ilgili mağazalardan en az 100 TL ve üzeri alışveriş yapması ve bu işlemlerini vade farksız bir şekilde 2, 3, 4, 5, 6 ya da 9 taksit üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerde en fazla 12 taksitten faydalanmanız mümkün olacaktır.

Yasal mevzuattan dolayı hizmet ya da mal alımının ardından belirli bir ücretin karşılığı olarak ödemenin ertelendiği ya da borcun taksitlendirildiği durumlarda dahil olmak üzere, kredi kartı kullanılarak yapılacak olan hizmet ve mal alımları ile birlikte nakit çekim işlemlerinde 12 taksitin üzerinde taksitlendirme yapılamayacaktır. Bu süre bireysel kredi kartları için elektronik eşy ve bilgisayar alımlarında 6 ay, beyaz eşya sektöründe ise 12 ay olarak kullanılmaktadır.

Akbank, Finlux, Ankastre, Telefunken, Regal ve Vestel kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların belirli bir kısmını ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını haiz tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.