Axess'e özel Vestel'de 100 TL chip-para! | Kampanya Bulucu

Axess’e özel Vestel’de 100 TL chip-para!

Vestel ve Akbank ortaklığı ile hazırlanan kampanya ile müşteriler daha rahat bir şekilde alışveriş yapabilecek. Bu kampanya kapsamında Axess üye iş yerleri Vestel mağazalarında ya da vestel.com.tr’den 1500 TL ya da daha üzeri alışverişinizde 100 TL chip para hediye üstelik 12 taksit fırsatı da sizi bekliyor.

kampanyaya katılmak için VESTEL yazarak 4566’ya SMS gönderek katılmanız mümkün ya da Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmınızı  gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamayı Android tabanlı bir cep telefonundan edinmek için GooglePlay üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki Axess’e özel Vestel’de 100 TL chip-para!” Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İOS tabanlı bir telefondan uygulamayı edinmek için Apple Store üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki “Axess’e özel Vestel’de 100 TL chip-para!” Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında kampanyaya katılım sağladığınız taktirde kampanyadan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılımınızı sağladığınız halde bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Axess ve Vestel kampanyayı değiştirme ve durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılımınz halinde verilen Chip paraların son kullanım tarihi 15 Ocak 2018’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Chip Paralar 16 Ocak 2018’de geri alınacaktır.
  • Kısa mesaj ücreti tüm operatörlerden 0.65 TL’Dir
  • Kampanyaya katılım gösterdiğiniz gün içerisinde Chip Paralar kartınıza yüklenecektir.
  • Bu kampanyadan her müşteri bir defaya mahsus faydalanabilir.
  • Aldığınız mal ya da hizmeti iade ettiğiniz taktirde Chip Para geri alınacaktır.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar. Bank’O Card Axess chip-para kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kısa mesajı bankada kayıtlı cep telefonu üzerinden atmanız gerekiyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ