Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Shell’de 20 TL Hediye Chip-Para

Normal şartlarda akaryakıt fiyatları ekonomik olarak pek değişmez. Doğal olarak akaryakıt konusunda indirim sık rastlanan bir şey değildir. Fakat kredi kartı kampanyası ile akaryakıt alımlarında belirli bir avantaj yakalayabilirsiniz. Axess kampanyaları da bunlardan bir tanesidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Shell kampanyaları ile anlaşmalı Shell istasyonlarından Axess kredi kartı ile tek seferde ve farklı günlerde 3 defa 100 TL ya da daha üzeri akaryakıt alışverişi yapmış olduğunuzda 20 TL Chip-Para kazanabilirsiniz. Normal akaryakıt alışverişlerinde hiçbir kazancınızın olmadığı düşünülürse kampanya size oldukça iyi bir avantaj sunuyor olduğu görülebilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess, Wing, Neo ve bu kartların Business kartları ile, Bank’O Card Axess, Kobi Axess ve Free kredi kartları ile yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında değerlendirilir. Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin Akbank POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

20 Temmuz tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 30 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında 3 defa tek seferde ve farklı günlerde en az 100 TL’lik alışverişi yapmış olmalılardır. Aynı gün içerisine yapılan birden fazla 100 TL’lik alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya için gerekli olan 3. Alışverişi yapmış olduğunuz andan itibaren kazandığınız Chip Paralar harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yansıyacaktır. Yüklenen bu Chip Paralar 15 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar kullanılmayan Chip Paralar 16 Eylül günü hattınızdan otomatik olarak silinecektir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olan bu kampanyada herkes sadece bir defa Chip Para kazanabilir. Kaç kredi kartınızın olduğu önemsizdir. Her kişi kampanyadan en fazla 20 TL Chip Para kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.