Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Samsung’da Beyaz Eşya Grubu Alışverişlerinizde 12 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Axess’e Özel Samsung’da Beyaz Eşya Grubu Alışverişlerinizde 12 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak kampanyaya dahil edilmiş olan Samsung yetkili satıcısı Axess üyesi iş yerlerine gidilerek yapılacak olan 100 TL ve üzeri vade farksız işlemlerde 2 taksitli işlemlere ilave olarak 4 taksit, 3 taksitli işlemlere ilave olarak 6 taksit, 4 taksitli işlemlere ilave olarak 4 taksit, 5 taksitli işlemlere ilave olarak 4 taksit ve 6 taksitli işlemlere ilave olarak 6 taksit verilecek ve elektronik sektöründe en fazla 6, beyaz eşya sektöründe ise en fazla 12 taksit sizleri bekliyor olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Temmuz ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Axess üyesi iş yeri olup kampanyaya katılmış olan Samsung yetkili satıcılarından beyaz eşya grubu ürünlerinden alışveriş yapılması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanyaya dahil olabilmeleri için ilave olarak yapmaları gereken herhangi bir şey olmamak ile birlikte tek yapılması gereken şey kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak 100 TL ve üzeri vade farksız işlemler ile alışveriş yapmak olacaktır. Bu şekilde yapılacak olan 2 taksitli işlemlere ilave olarak 4 taksit, 3 taksitli işlemlere ilave olarak 6 taksit, 4 taksitli işlemlere ilave olarak 4 taksit, 5 taksitli işlemlere ilave olarak 4 taksit ve 6 taksitli işlemlere ilave olarak 6 taksit verilecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Axess, Free, Bank O’card Axess ya da Wings kartlarından birini kullanarak beyaz eşya alışverişinde bulunması gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ticari kart kullanılarak yapılacak olan beyaz eşya alışverişleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya süresi boyunca kart sahiplerinin Chip Para kazanması mümkün olmayacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Axess üyesi iş yeri olup kampanyaya katılmış olan Samsung yetkili satıcılarından yapılması gerekir.

Free Kart kullanarak kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin 2,9 TL tutarında katılım ücretini bir defaya mahsus üzere ödemesi gerektiği için bu ücret ilk ekstreye yansıyacaktır.

Yasal mevzuat sebebi ile hizmet ya da malı alımının ardından belirli bir ücret karşılığında borç taksitlendirilmesi ya da ödeme erteleme işlemlerinin yapılması da dahil olmak üzere, kredi kartı kullanılarak yapılacak olan hizmet yada mal alımı sırasında nakit çekim işlemlerinde yapılacak olan taksit sayısı 12’yi geçemeyecektir. Bu sınır bireysel kredi kartları adına, kuyum ile ilgili olarak yapılacak olan harcamalarda 4 ay, elektronik eşya ya da bilgisayar alışverişi yapılması halinde 6 ay, seyahat acenteleri, konaklama, taşımacılık, havayolları, sosyal hizmetler ya da sağlık ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, dernek ya da kulüplere yapılacak olan ödemelerde ve vergi ödeme işlemlerinde 9 ay olarak uygulanacaktır. Doğrudan pazarlama ya da telekomünikasyon ile ilgili olan harcamalar ile birlikte yurt dışında yapılacak olan akaryakıt, alkollü içecek, gıda, yemek, ofis malzemeleri, kozmetik ve hediye çeki, hediye kartı ya da buna benzer somut mal ya da hizmet içermeyen ürün satın alma işlemlerinde taksit uygulanması mümkün değildir.

Akbank ve Samsung önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan önce kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.