Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Otomotiv Harcamalarınızda İlave 4 Taksit İmkanı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess’e Özel Otomotiv Harcamalarınızda İlave 4 Taksit İmkanı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak, lastik, aksesuar ve oto servis sektörlerinde olup Axess üyesi bir iş yeri olan yerlerden yapacağınız 100 TL ve üzeri vade farkı olmayan 2 ile 8 taksit arasındaki işlemlerde ilave 4 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılacak olan oto servis, aksesuar ve lastik alışverişlerinde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerden ekstra herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Kampanyaya yalnızca Free kartı sahiplerinin katılabilmeleri için 2.9 TL tutarında ücret ödemesi gerekmektedir. Bu ücret ise yalnızca bir defaya mahsus olacak ve ilk ekstreye yansıtılacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Axess, Wings, Bank O’Card Axess, Free kartları ve ticari kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılan kart sahiplerinin kampanya dönemi dahilinde diğer kampanyalar üzerinden Chip Para kazanması mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya yalnızca Axess üyesi iş yeri olup lastik, aksesuar ve oto servis sektörlerinde bulunan yerlerden yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyadan faydalanmak için belirtilen sektörlerden en az 100 TL alışveriş yapılması ve bu alışverişin vade farksız bir şekilde 2 ve 8 taksit arasındaki işlemler ile yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında faydalanabileceğiniz en yüksek taksit 12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Yasal mevzuattan dolayı mal ya da hizmet alımının ardından belirli meblağlarda ücret karşılığında ödemenin ertelenmesi ya da borcun taksitlendirilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda kredi kartı ile yapılacak olan alışverişlerde kullanabileceğiniz en yüksek taksit sınırı 12 olmalıdır. Bu sebepten dolayı da kampanyanın taksit sınırı bulunmaktadır.

Akbank ve kampanya kapsamında faydalanılacak olan ilgili sektörlerde yer alan iş yerlerinin önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili  belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.