Kampanya Bulucu

Axess’e özel Network’ten 100 TL Chip Para

Axess müşterilerine yine kazandırmaya devam ediyor. Network ile ortak çalışmaları sonucunda yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 8 Aralık 2017 ile 20 Aralık 2017 tarihleri arasında Network’te 500 TL ya da daha üzeri alışveriş yapan müşteriler 100 TL Chip para kazanacak. Bununla beraber Axess’e özel 7 taksit imkanı da sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında kazandığınız chip paraları Axess üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız Chip paraları görmek için Axess mobil kullanabilirsiniz. Axess mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Bununla beraber kampanyayı katılım gerçekleştirdiğiniz gün ve kampanya katılım koşullarını gerçekleştirdiğiniz taktirde Chip paralar gün içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır. Kazandığınız chip paraların son kullanım tarihi 27 Aralık 2017’dir. Bu tarihler arasında kullanılmayan chip paralar geri alınacaktır. Ve müşterilerinin bu chip paraları geri isteme şansı yoktur. Kampanya koşullarını takip etmek müşteri sorumluluğundadır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya kapsamında 8 Aralık 2017 ile 20 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değilidir.

Kampanya katılım Koşulları Nelerdir?

  • 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Network ve www.network.com.tr’de Axess’e özel 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 100 TL chip-para kazanabilir.
  • Online alışverişler ve Hopi mobil ödemeleri yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.