Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Morhipo.com’da 50 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Axess kullanılarak Morhipo.com sitesi üzerinden yapılacak olan tek seferde 250 TL ve üzeri ilk alışveriş için 50 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz! Bununla birlikte peşin fiyatın 3 ya da 6 taksit fırsatı da bu kampanyanın sunduğu avantajlardan bir diğeridir!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Şubat ayı içinde yanı 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanya koşullarını yerine getirerek alışverişte bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Axess’e Özel Morhipo.com’da 50 TL İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin morhipo.com sitesine üye olması gerekmektedir. Bununla birlikte kampanya kapsamında yer alan kartlar kullanılarak kampanya tarihleri içinde tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde 50 TL indirim ve kampanyanın sunduğu diğer avantajlardan yararlanma fırsatını elde edersiniz!

İndirim Ne Zaman Kartıma Yansır?

Bu kampanyadan kazanacağınız indirimler alışveriş yaptığınız günün sonunda kartınızın ekstresine yansıyacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

“Axess’e Özel Morhipo.com’da 50 TL İndirim!” kampanyasına Axess kartının yanında Free ve Wings kartları kullanılarak da katılınabilir. Ayrıca kampanyaya ek kartlar da dahil edilmiştir.

Bununla birlikte taksit kampanyasından Axess kartı ile birlikte Free, Wings, Axess exi26 asıl ve ek kartı ile sanal kart sahipleri ve ayrıca Bank’o Card Axess sahipleri de yararlanabilecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

“Axess’e Özel Morhipo.com’da 50 TL İndirim!” kampanyasına dahil edilmeyen kartlara gelecek olursak, ticari kartlar ve Neo banka kartı kullanılarak bu kampanyadan faydalanılamayacağını görürüz.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyadan her bir müşteri sadece bir defaya mahsus olmak üzere faydalanabilecektir. Bu nedenle de her bir kişinin bu kampanyadan kazanabileceği en yüksek indirim tutarı 50 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Chip Para kullanılarak yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamına dahil edilmemiştir.

Bu kampanyanın sunmuş olduğu indirim tüm sitede geçerli olmakla birlikte Morhipo.com sitesi tarafından sunulan diğer promosyon, indirim, herhangi bir ödül puanı, hediye çeki kazanım ya da kullanımları ve Hopi kampanyaları ile birleştirilemeyecektir.

Kapıda ödeme seçeneği bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

İptal edilen ödemelerden kazanmış olduğunuz indirimler de aynı şekilde iptal edilecektir.

Taksit kampanyası 1 Ocak ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında www.morhipo.com ya da Morhipo Mobil üzerinden Axess’e özel peşin fiyatına yapılan alışverişler için sunulmuştur.

Akbank bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da bu kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.