Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Lidyana.com’da 6 Taksit ve Yüzde 15 İndirim Kampanyası

Axess kredi kartı, her alanda avantajlı alışveriş için kampanyalar yapmaya devam ediyor. Hem online, hem mağazalardan, hem yurt içinden, hem yurt dışından yapılan alışverişlerde geçerli olan bu kampanyaların bir örneği daha geldi. Axess kampanyaları ile şimdi Lidyana.com’dan da avantajlı alışveriş ayrıcalığına sahipsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Lidyana kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.lidyana.com adresinden yapacağınız alışverişlerde Axess kart ile ödeme yaparsanız hem toplam sepet tutarı üzerinden %15 indirim, hem de 6 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Üstelik taksit için hiçbir vade farkı ödemeden, peşin fiyatını ödersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Axess, Wings, Bank’O Card Axess, Axess Exi26 kredi kartlarının hepsi yararlanabilir. Ayrıca hem asıl kartlar, hem de ek kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. Sanal kart sahipleri de bu kampanyadan aynı koşullarla yararlanabilir. Sadece ticari kredi kartına sahip olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderimi yapmaya gerek yok. www.lidyana.com adresine girip alışverişi yaptıktan sonta ödeme ekranına ilerlediğinizde hem kredi kartı bilgilerinize Axess kredi kartını girmeniz gerekir, hem de kampanyadan yararlanmak için “kampanya kodu” alanına LDYAKBANK15 kodunu girmeniz gerekir. Bu sayede hem toplam sepet tutarı üzerinden %15 indirim uygulanır, hem de peşin fiyatına 6 taksit.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ağustos ayına özel olarak başladığı için, 1 Ağustos’ta başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında tarif edildiği yol ile alışverişi yapması gerekir. Kampanya tarihleri dışında ya da belirtilenden farklı bir adım ile alışveriş yapılması, kampanya kapsamına alınmamasına neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.