Kampanya Bulucu

Axess’e Özel İklimSa’da +5 Taksit ya da 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Axess’e Özel İklimSa’da +5 Taksit ya da 2 Ay Erteleme Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Axess üyesi iş yeri olan İklimsa mağazalarından yapacağınız alışverişleri vade farksız bir şekilde 4 taksit ile yaptığınız takdirde ilave 5 taksit ve vade farksız bir şekilde 7 taksit ile yaptığınız takdirde ise 2 ay erteleme kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 30 Haziran 2017 tarihine dek alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen herhangi bir kampanya dahilindeki kart sahibinin ayrıca bir işlem yapmasına gerek yoktur. Kampanyaya katılmak için tek yapılması gereken şey Axess üyesi iş yeri olan İklimsa mağazalarından vade farksız bir şekilde 4 taksit ile alışveriş yapılması halinde ilave 5 taksit kazanabilir ya da vade farksız bir şekilde 7 taksit ile alışveriş yapmanız halinde de ödemelerinizi 2 ay erteleme fırsatını elde edebilirsiniz!

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında Axess, Wings, Exi 26, Free ve Bank’o Card Axess kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

İlave taksit kampanyası dahil olmak üzere kampanya kapsamında kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Axess üyesi iş yeri olan İklimsa mağazalarından yapılması gerekir.

Free kartı ile kampanyaya katılacak olan kişilerin kampanyaya katılım ücreti olarak hem kampanya hem de işlem başına 2.9 TL olarak belirlenmiş olup bu tutar ilk ekstreye yansıtılır.

Kampanyaya ticari kartlar ile yapılacak olan alışverişler de dahil edilmiş bulunuyor.

Yasal mevzuat sebebi ile mal ya da hizmet alımının sonrasında belirli bir ücret karşılığında yapılan borcun taksitlendirildiği yada ödemenin ertelendiği durumlar da dahil olmak üzere, kredi kartı kullanılarak yapılacak olan tüm mal ve hizmet alımları ve nakit çekim işlemlerinde belirlenmiş olan taksit sınırı 12 olup bu sınırın aşılmasına izin verilmeyecektir. Her ne kadar beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişler 12 taksit ile sınırlandırılmış olsa da diğer sektörlerde bu sınır değişiklik gösterebilir.

Akbank ve İklimsa önceden fiili bir şekilde haber verme gereksinimi hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların belirli bir kısmını ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.