Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Gittigidiyor.com’da 100 TL’ye Varan Chip-para!

Axess’ten yepyeni bir kampanya daha! Axess kullanıcılarına alıveriş yaptıkça chip-para kazandıran ve bu yöntemle alışverişi çok daha avantajlı haline getiren bir kredi kartıdır. Akaryakıttan, giyime kadar birçok alanda çeşitli kampanyalar düzenleyerek daha çok chip-para kazanmamızı sağlayan Axess, bu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bu kampanya Axess kart ile yapacağınız Gittigidiyor.com alışverişinizi çok daha avantajlı hale getirecek. Axess kullanıcısı olup da Gittigidiyor.com internet sitesinden alışveriş yapacak olanlar için geliştirilen bu kampanya ile ilgili bütün ayrıntıları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Axess kullanıcıları için tasarlanmış olan Gittigidiyor kampanyası 16 Eylül 2017 tarihinde başlamış ve 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Axess’e özel Gittigidiyor.com kampanyası ile, tek seferde yapacağınız 500 TL ile 999,99 TL arasında yapacağınız harcamalara 50 TL, 1000 TL ve üzeri yapacağınız harcamalarda 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kazandığınız chip-para aynı gün kartınıza yansıyacak ve yüklendikten sonra 10 gün boyunca kullanabilme imkanına sahip olacaksınız. Eğer chip-paralarınızın bir kısmını kullanıp bir kısmını kullanmadıysanız kullanmadığınız chip-paralar 11. gün silinecektir.

Bu kampanya kapsamına kontör alışverişleriniz girmez. Aynı zamanda takı, mücevher ve altın kategorisinde yapmış olduğunuz alışverişlerde de bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır.  Her müşteri bir kez chip-para kazanabilir ve kazanılabilecek maksimum chip-para miktarı 100 TL’dir.

Eğer aldığınız ürünü iptal veya iade ederseniz, kazanmış olduğunuz chip-para da geri alınacaktır. Eğer kazandığınız chip-parayı harcadıktan sonra ürün için iptal veya iade işlemi gerçekleştirirseniz, kazandığınız chip-para miktarı ekstreye borç olarak yansıtılır.

Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışverişten chip-paralarınızı kazanabilirsiniz.

Kampayaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bu kampanyaya katılmak isterseniz, ilk yapmanız gereken şey, alışverişinizi yapmadan önce “GİTTİGİDİYOR” yazıp 4566’ya sms göndermek olmalıdır. Gönderdiğiniz mesaj sonrasında “kayıt oldunuz” şeklinde bir mesaj tarafınıza iletilecektir.  Bu mesajı asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmelidir ve bir kez gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. Bu mesaj, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

Aynı zamanda Axess’in internet sitesinde bulunan, kampanya ile ilgili bilgilerin olduğu sayfada yer alan “Kampanyaya katıl” butonuna tıklayarak da kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil?

Bu kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanabilir. Ancak Bank’O Card Axess kartı kullanıcıları bu kampanyaya dahil değildir.

Eğer BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile alışveriş yapmak isterseniz, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.