Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Continental Lastiklerine Artı 6 Taksit Kampanyası

Her mevsim değişikliğinde yapılacak olan rutin şeylerden biri de araçların lastiklerini kontrol etme ve değiştirmedir. Şimdi Axess kampanyaları ile Continental Axess üyesi iş yerlerinden alacağınız lastiklere +6 taksit de ekstra verilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Continendal kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess üye iş yerlerinden Continental marka lastik alımlarınızda 2 taksite +2 taksit daha verilecek ve 3 taksite de +6 taksit daha verilecektir. Üstelik hiçbir vade farkı da yansıtılmayacaktır. Sadece ana parayı ödeyebileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Axess, Bank’O Card Axess, Free ve Wings kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kredi kartının bireysel olması gerekmektedir. Üstelik kampanyaya katılım ya da mesaj gönderme zorunluluğu vs. de bulunmuyor.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt olma zorunluluğu bulunmuyor. Continental iş yerlerinden Axess üyesi olanlarından Axess kredi kartınız ile 2 ya da 3 taksitli alışveriş yapmanız kampanyaya katılmanız açısından yeterlidir. Bu işlem, istemeniz halinde ekstrenize artı taksitli olarak yansıyacaktır. Kampanyadan yararlanmak istediğinizi kasada ki görevlilere iletmeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son alışveriş tarihi 31 Ağustos 2015’tir. Kampanyada ki artı taksit imkanından yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişlerini tamamlamış olmalılardır. Kampanya tarihinden sonra yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacak ve ilave taksit kazanmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanmak Ücretli Mi?

Kampanya kapsamında alacağınız ilave taksitler için hiçbir bedel ödemezsiniz. Ancak Free kredi kartı sahipleri bu kampanyadan yararlanmış olduğu zaman, bir defaya mahsus olarak 2,9 TL kampanyaya katılım ücreti ödeyeceklerdir. Diğer kredi kartlarında böyle bir ücret söz konusu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.